Ευκαιρίες Εργασίας

Οι άνθρωποί μας, το ισχυρότερο ανταγωνιστικό μας πλεονέκτημα

Αναγνωρίζοντας τη συνεισφορά των ανθρώπων μας, στη EUROLAMP ακολουθούμε πολιτικές και πρωτοβουλίες που στόχο έχουν την αποτελεσματική προσέλκυση, ανάπτυξη και διατήρηση των εργαζομένων μας.

Σήμερα, η εταιρεία απασχολεί περισσότερους από 140 εργαζομένους, οι οποίοι αποτελούν μια δυνατή ομάδα έμπειρων και καταρτισμένων στελεχών, ενώ παράλληλα, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξή της προκύπτουν συνεχώς και νέες θέσεις εργασίας.

Αν θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Αποθηκάριο. H παρούσα θέση αφορά εργασία στο τμήμα Logistics της εταιρείας και καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων

  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων

  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών και διασφάλιση της ορθότητας αυτών

  • Οργάνωση και καθαριότητα αποθηκευτικού χώρου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 ετών

  • Συνέπεια και υπευθυνότητα

  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος ΙΧ

Παροχές:

  • Πλήρης απασχόληση

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία